Nije išlo: Kazieczko nokautirao ‘Croatu’ u trećoj rundi

Nije uspio nametnuti svoj stil Francisco ‘Croata’ Barrio (33, 10-3) i praktički ga je deset sekundi dijelilo od velike prilike za pobjedu u trećoj rundi. No, tad je naletio na teški lijevi kroše Macieja Kazieczka (29, 8-3), ali preživio je do zvona. Ipak, isto nije uspio u trećoj rundi te je oko minutu i pol prije kraja meča izgubio nakon što je Poljak povezao desni direkt i lijevi kroše, a sudac prekinuo meč.

Uzeo si je Francisco minutu da ‘skenira’ protivnika, a pokušao ga je Kazieczko iznenaditi high kickom, ali završilo je to u bloku. Uzdvratio je ‘Panči’ overhandom i nastavio tražiti rupu u hardu Poljaka.

Dobro je nakon dvije minute zakačio lijevim krošeom Kazieczka u glavu, a pokušavao je ući bliže do Poljaka, ali to je značilo i mogućnost da naleti na ‘bombu’. U potpunosti mu je neutralizirao udarce nogama, a uspio ga je ‘Croata’ minutu prije kraja stisnuti uz žicu i gurnuti double underhoookove, ali nije srušio Poljaka. Prva runda je vjerojatno otišla na stranu domaćeg borca, barem su tako zaključili komentatori.

Dobro je na startu druge runde ‘fejkao’ ulazak u noge pa pogodio u bradu ‘Croata’, a sve je više low kickovima u prednju nogu pogađao Kazieczko. Opet je Barrio bio blizu rušenja uz žicu, nije uspio nakon tri minute, ali pogodio je nekoliko dobrih aperkata. Uspio je borac iz zagrebačkog American Top Teama opet staviti Poljaka na žicu i kažnjavati protivnika. I kad je izgledalo kao da će ‘Croata’ uzeti rundu, prošao je lijevi kroše u otvorenu bradu i završio je Francisco u nokdaunu. Milisekunde su suca dijelile od prekida, ali uspio se izvući do zvona.

Pogodio je Poljak nekoliko direkta u bradu na startu treće runde, a dobro je uzvratio desnim krošeom ‘Croata’ i malo uzdrmao Poljaka. Tražio je nešto čime bi završio Poljaka, ali naletio je na isto oružje zbog kojeg je završio u nokdaunu. Dobio je desni direkt u nos, a zatim i lijevi kroše u bradu nakon čega je završio u novom nokdaunu, a sudac Piotr Jarosz prekinuo je meč.