[VIDEO] Nedoh nokautirao Engleza u drugoj rundi i uzeo PFL-ov europski turnir u poluteškoj kategoriji!

Slovenski poluteškaš Jakob Nedoh (27, 8-1) nakon minute i 16 sekundi druge runde osvojio je PFL-ov europski turnir i osigurao mjesto na glavnom turniru! Napravio je to nokautiravši Simeona Powella (24, 9-1) u dominantnom nastupu.

Od prvog zvona je ‘Gorilla’ iz Slovenije krenula po Engleza koji se uglavnom branio low kickovima, a Jakob je vršio pritisak i dva puta rušio protivnika. Oba se puta Englez pridigao, a nakon toga smo gledali i otvorenu razmjenu, ali bez posljedica te su u klinču dočekali kraj runde.

Druga je runda krenula tamo gdje je stala prva, a to je bilo u otvorenim razmjenama. A nakon minute se Slovenac pokazao lukavijim, fintirao je lijevom rukom pa kaznio protivnika desnim direktom i završio priču na podu. Video možete pogledati OVDJE.

Ovom je pobjedom osvojio sto tisuća dolara i mjesto na PFL-ovom svjetskom turniru iduće godine.

Prošli članak

Prochazka prihvatio meč s Rakićem: 'Pristajem, ali tek u drugom ili trećem mjesecu. Prihvaćaš? '