Vaso pokupio lovu i – poraz: Bakočević i Janković izgubili u Moskvi

Otišli su borci iz srpskog ‘Fight Companyja’ put Moskve, ali u Beograd se vraćaju s – dva poraza. Nakon neobične situacije prije vaganja i nemogućnosti protivnika da skine prvo do dogovorenih 77,5, a kasnije i do opet dogovorenih 80 kg, Vaso ‘Psihopat’ Bakočević (31, 40-21-1) izgubio je u glavnoj borbi priredbe pod okriljem ruske AMC Fight Nights promocije.

‘Psihopat’ je opet izabrao drugu pjesmu za ulazak, a ovaj put je to bila Cecina ‘Neudoljiv, neumoljiv’. U tri runde po pet minuta i nismo vidjeli previše atraktivne borbe. A ni previše borbe uopće, bilo je to taktičko nadmudrivanje. Najavio je Vaso kako će pokušati uspavati Alexeya Makhna (30, 22-6), ali to mu nije uspjelo pa je vidno teži Rus koristio situaciju u nastavku meča.

U drugoj i trećoj rundi uspio je Makhno i u dva navrata imati dominantnu situaciju u parteru te skupljati bodove, a na kraju su mu suci dodijelili pobjedu. Jedan sudac čak je jednu rundu sa 10-8 dodijelio u korist ruskog borca. Nije s puno žalio Vaso, još je porazgovarao s Makhnom koji se na vaganju pojavio s 3,1 kilogramom previše od prvotno dogovorene velter kategorije.

Prije njega je u ringu bio i Aleksandar Janković (26, 11-10-1) koji je nakon što je u srpnju prošle godine izgubio od Francisca ‘Croate’ Barria (31, 8-2) na ‘FNC 3’ priredbi, a sad je jednoglasnom odlukom sudaca izgubio i od Olega Kosinova (9-5) jednoglasnom sudačkom odlukom.

Prošli članak

Sterling: Neki kažu da sam glumac, neki kažu da sam prvak, dajte mi opet Yana!

Sljedeći članak

Vaso nakon poraza: Udara kao 'Pizdec'; javio se i 'Croata': Neću se smijati tuđim porazima