Jakob Kosić osvojio državno prvenstvo u muay thaiju!

U pulskoj Areni održano je prvenstvo Hrvatske u tajlandskom boksu u organizaciji istarskog Saveza za tajlandski boks i “Punch it Gym Pula”, a tamo je za Rudan Team nastupao i MMA borac iz zagrebačkog American Top Teama te finalist prve sezone ‘Armagedon’ turnira Jakob Kosić i uzeo naslov prvaka u kategoriji do 81 kg te nagradu za najboljeg seniorskog borca!

U finalu je Jakob slavio odlukom sudaca protiv Marina Čarapine iz Zrinski Gyma, a na priredbi smo dobili još tri prvaka Hrvatske – Alan Legović iz pazinskog Ramakić Combata slavio je protiv Uroša Pajića u finalu kategorije do 75 kg, Petar Jaman iz zagrebačkog Spartan Gyma koji je slavio protiv Marija Miletića iz Splita u kategoriji do 86 kg te Petar Drežnjak iz Splita koji je u kategoriji iznad 93 kilograma slavio protiv Ante Širića iz Spartan Gyma.

Održale su se i tri borbe u ‘Punch it Newwcomer Challengeu’ gdje je na kraju kao pobjednik mini turnira izašao Marko Dorić iz Rudan Pule koji je u finalu slavio protiv Amela Dizdarevića iz Poreča.

U superfightu do 65 kg je Alex Avogardo iz Italije prekidom u prvoj rundi slavio protiv Marka Lebe iz BiH.