Hrgović slavio tehničkim nokautom u prvoj rundi

Nije tu bilo nikakvih upitnika, Filip ‘El Animal’ Hrgović (31, 17-0) nastavio je niz bez poraza protiv Australca Marka De Morija (41, 41-3-2) tehničkim nokautom nakon minute i pol prve runde.

Objavio je prije priredbe dobro raspoloženi Hrgović fotografiju s hrvatskim nogometnim reprezentativcem Marcelom Brozovićem, a veznjak saudijskog Al Nassra bio mu je i u kutu s trenerima. Krenuo je Hrgović u prvu rundu s prednjim direktom te je ‘namještao’ Australca na zadnju desnu ruku, a prošla je nakon minute za prvo brojanje u meču.

Uspio se ‘dobiti’ De Mori i odgovorio, ali samo nakratko. Brzo je to ‘riješio’ hrvatski boksač i nastavio s kombinacijom na konopcima, žalio se De Mori na udarce u potiljak, a sam je okretao glavu. Sudac je vidio da tu više nema smisla i prekinuo meč.

– Naravno da očekujem napad na titulu. Rečeno mi je da sam sljedeći na redu, trebao bih se boriti protiv pobjednika meča Fury – Usyk, a ako će oni imati uzvrat, onda sljedećeg izazivača. Jarred Anderson? To mi je doručak, taj dječak nije spreman za mene. Više sam za pobjednika meča između Joshue i Wallina, možda Franka Sancheza – objasnio je hrvatski boksač.

Prošli članak

[VIDEO] Hrgović i Mori posljednji put 'oči u oči' prije meča: Australac se našalio i stao na jastuk

Sljedeći članak

Hrgović o sljedećem protivniku: 'Trebam se boriti za naslov! Anderson? Njega bih pojeo za doručak'!