Ante Delija se uskoro vraća! PFL potvrdio nastupe njega i Jakoba Nedoha

Nakon što je PFL potvrdio događaj gdje će se njihovi prvaci boriti protiv Bellatorovih prvaka, došao je na red i njihov već tradicionalni turnir. Hrvatski teškaš, Ante Delija (33, 24-5) startat će četvrtog travnja u San Antoniu, a osim njega, potvrđen je i nastup Jakoba Nedoha (27, 8-1). On će osam dana kasnije odraditi svoju borbu u Las Vegasu. Protivnici još nisu poznati.

Objava potvrde Delijinog i Nedohovog nastupa pogledajte OVDJE.

Podsjetimo, Delija prošle godine nije zbog ozljede mogao odraditi čitavu sezonu pa je, unatoč pobjedi u posljednjem meču, ostao kratak za osvajanje turnira. Nadamo se da će ga ozljede ove godine zaobići u širokom luku te da će ‘Hodajuća Nevolja’ titulu vratiti u svoje vlasništvo te u svoj džep pohraniti novi milijun dolara.

S ddruge strane, Jakob Nedoh je osvojio PFL Europe turnir u poluteškoj kategoriji, a ove sezone će napraviti novi iskorak te će pokušati osvojiti poluteškaški turnir.

Prošli članak

Po povratak na pobjedničke staze: Domaći borac Suljkanović u Ljubljani čeka 'Panteru' Sinanija!

Sljedeći članak

Slovenska nada na velikoj sceni: Mladi Berus čeka 'Coleta' Kandića na 'FNC 15' u Areni Stožice!