Babić i dalje sanja o meču s Hrgovićem: ‘Par pobjeda i izazvat ću ga’

Foto: YouTube/Screenshot/24sata

Nakon dva uzastopna poraza, Alen Babić se povukao iz žiže boksačke javnosti, a u međuvremenu je otvorio i svoju boksačku dvoranu ‘Savage Den’ te se posvetio tome. Došlo je vrijeme i za njegov povratak mečevima, a ponovno je otvorio vruću temu gdje govori o meču s Filipom Hrgovićem.

– Slušaj, ta borba će se dogoditi! Vidio sam tu borbu, vidio sam taj meč milijun puta. Pisao sam o tome kako će se meč održati na Maksimiru, našem nacionalnom stadionu. Već milijun puta sam odvrtio taj meč u svojoj glavi i vizualizacijama. Borba će se dogoditi, samo se moram vratiti u ritam, upisati nekoliko dobrih pobjeda i ponovno ću ga izazvati – izjavio je Babić u intervjuu za Boxing News.

Hrvatskom boksaču, Filipu Hrgoviću 29. kolovoza predstoji meč karijere u kojem će se protiv Mosesa Itaume boriti za IBF-ov pojas. Filipova karijera je otišla u potpuno drugom smjeru i izrazito su male šanse za realizaciju meča s Babićem. No, to je boks i ako se napravi dobra priča, nitko ne zna što se može dogoditi u budućnosti.

Prošli članak

Islam prije meča protiv Garryja: 'Natjerat ću ga da postane ponizan'

Sljedeći članak

Batinić odgovorio Fabjanu i otkrio da je sljedeći izazivač: 'Čekamo samo datum'

Preporučeno
Total
0
PODIJELI