Velika vijest za regiju: Miloš Janičić potpisao za UFC!

Foto: Instagram

Dugo vremena se već nagađalo o sudbini jedne od najvećih MMA zvijezda u regiji. Saga je došla kraju, a Miloš Janičić (29, 19-3) je objavio da je potpisao za UFC. Ogroman je ovo korak u njegovoj karijeri, ali i potvrda sjajnih izvedbi koje pruža posljednjih nekoliko godina.

OVDJE pogledajte vijest…

Janičić je postao prvi borac pod crnogorskom zastavom koji će nastupiti pod okriljem UFC-a. Svoju klasu dokazao je i u FNC-u gdje je u najvećem meču svoje karijere pobijedio, do tad, neporaženog Marka Bojkovića. Nakon toga je odradio i nekoliko mečeva u dirty boxingu gdje je ostvario i nekoliko pobjeda. U FNC-u je posljednji put nastupio u Podgorici gdje je upisao još jednu pobjedu protiv Alexa Oliveire. Imao je priliku biti i sparing partner Iliji Topuriji prije njegovog meča s Charlesom Oliveirom.

Naglasit ćemo da nije poznato hoće li Miloš biti dio UFC-ovog spektakla u Beogradu ili UFC ima neke planove za neki drugi event. Sve u svemu, s nestrpljenjem čekamo njegov nastup, a mi ne sumnjamo da može napraviti velike stvari u najslavnijem svjetskom kavezu…

Prošli članak

FNC 32 powered by Supersport | Osijek: Breese završio Prachnija, Staropoli uzeo Bonuse

Preporučeno
Total
0
PODIJELI