Bažant se bori u Mariboru! Trojanac ide na opasnog Gruzijca

Foto: FNC

Premijerni prvak u FNC-ovoj perolakoj kategoriji, Danijel Bažant (34, 8-7) se vraća u kavez. Njega ćemo četvrtog listopada gledati na FNC Knockout 2 priredbi u Mariboru. Protivnik je opasni Gruzijac, Ilia Qarukhnishvili (9-2).

OVDJE pogledajte objavu.

Bažanta smo posljednji put gledali u Medulinu gdje je pobijedio Uroša Vesića te je na najbolji način okrunio svoj povratak u FNC-ov kavez nakon što je iz njega izbivao duže vrijeme. Predstavom protiv srpskog borca nagovijestio je novo poglavlje u svojoj karijeri, a ovo će mu biti prilika da nastavi svoj pobjednički niz.

S druge strane, njegov protivnik u svojem rezimeu ima već 11 borbi te čak devet pobjeda. Posljednju je ostvario u Brave organizaciji te nema sumnje da se radi o zaista kvalitetnom borcu. Bit će ovo uzbudljiv meč te prava poslastica za borilačke sladokusce.

Prošli članak

Sherdog objavio: Delija i Acosta predvode UFC-ovu priredbu u Las Vegasu

Sljedeći članak

Đani Barbir u glavnoj borbi večeri DWCS-a lovi ugovor s UFC-om!

Preporučeno
Total
0
PODIJELI